Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA:

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2017-08-02 10:27 #29279

Pavyzdys gal ir blogas... Bet yra kaip yra. Reikėtų naudoti Snap Cap, bet mačiau ginklų kuriais spragsėjo nenaudojant... Ir nieko... bent kol kas, net skiltuvas nebuvo keistas.
Gal ne tik spragsėjimas tai lemia, kad ginklas sulūžta kaip parodyta nuotraukoje...

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2017-08-02 09:48 #29278

Nustebinote mane savo pasisakimu gdr, tai labai blogas pavyzdys jauniems šaudymo sporto nariams. :-(
Treniruojantis šaudymo imitavimo būdu - spragsint, visada reikia naudoti tam skirtus šovinius tipo SnapCap. :-)
Užtaisius ginklą šaudymo imitavimui skirtais šoviniais ir spragsint, jus sumažinate ne tik skiltuvo (pin) galimybę lūžti dėl vienpusės apkrovos, bet ir apsaugote ginklo užrakto priekinę dalį į kurią šaudymo metu prisispaudžia tūtelės dugnelis ir absorbuoja (sušvelnina) skiltuvo smūgį iš užrakto vidaus.
Kiekvienas ginklas - tarsi įdomiai sukurtas inžinerinis įrankis. Jis turi savo logiką, savo charakterį.

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2017-08-01 14:48 #29274

Geras. Mačiau Glock kuriais spragsėjo ir spragsėjo pastaruosius 10 metų, ir visiškai nieko... Įdomu nuo ko čia priklauso...

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2017-07-31 19:35 #29271

vakar pasragsejau, dar tai dabar turiu tokį vaizdelį. Šiandiena ginklų fonde pamatė ir tarstelejo:- nieko naujo... čia nesenai, iš vienos įstaigos 6 taip atrodandžius atvežė.
išvada:
1. spragsėti tik su SnapCap šoviniais.
2. perkant ginklą neapsiriboti tik Neužmušamuoju Glock. Jis nėrta toks geras kaip legenda apie jį byloja. Žiūrėti ar ginklas limpa tau prie rankos ir jei bus problemų, ar bus iš kur gauti atsarginių dalių. Pažiurėti video internete apie tą ginklą (reliable tests, review ir pan. )
Kiek galėjau šiandieną tiek iščiupinėjau ginklų ir apsistojau ties CZ P09. Patiko jis gyvatė jau foto žiūrint, o gyvą pamačius nenuvylė. Taigis pridavus i Policija Glock liks dalių.
Priedai:

Last edit: nuo compact.

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2017-04-27 20:14 #28749

Nežinau, gal man vaidenasi, bet pas jus ten sienelės storis apie 1-1,5 mm... Mano "Slovakiško" Glock jis yra apie 3 mm (kaip gavos pamatuoti)... Gali būti kad brokas...

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2017-04-26 22:04 #28738

iš principo jis pirktas naujas. nekaltybę gal ir ne aš nuėmiau (dabar tiksliai nepamenu), bet eilėje antras stovėjau... tai darant DNR galėčiau pretenduoti į tėvus :cheer:
bet kur didžiausias piktumas. prieš sulužtant gyvatei, iš vakaro kolegą užklausė kokį pistoletą rekomenduočiau pirkti. pravedžiau paskaitėlę apie Glock patikimumą. Ryte pasiimu. spragtelnu ir... turiu bėda. tai Bl... kaip šlapiu skudurų per veidą. Nu bl. kas jau kas bet kad Glock sulūžtų. ir dar tokioj vietoje.
dabar bandau bent jau gauti nors kokią info. beldžiuos i Defensa - tyla. nesitikiu pakeitimo už dyką ar pan. tikiuosi bendražmogiško kontakto: tipo nu jo bičas tokią problemą galima pats kaltas neprižiūrėjai ir pan. jei norėtum kad pakeistumėme tau reikia daryti tą ir tą kainuos tiek ir tiek. O dabar tyla. spengianti tyla. ir tada žmogus galvoji WTF. letherman pirkta 2000 m. net ne Lietuvoje, firma palaikydama savo gerą vardą, pyst ir pakeitė ir dar už dyką. O čia Bl... net nesiteikia informuoti kas ir kaip. (nervas ima kaip pagalvoji apie galimas išlaidas perkant kitą pistoletą, ir vistiek, suka, tai greičiausiai bus Glock)

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2017-04-26 20:20 #28737

10k tai glock niekas, tai tas pats kaip tau 10 dėžių alaus išgerti per metus. Geriausia nusiperki naują ir žinai ką dedi ką spaudi ir ką tepi ....Tam sms kur glock pasimirė...

Last edit: nuo Swarcnygeris.

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2017-04-03 09:10 #28618

Spragsėjimo be SnapCap pasėkmė. Būtina naudoti imitacinius šovinukus, arba bent į tūtelės kapsulės vietą patarčiau įdėti dviračio padangos gabaliuką.

Buvo toks atvejis pas Ramūną B. iš Team Glock LT. Kiek žinau - LGF seną lūžusią sunaikino, o iš Glock jis atsisiuntė naują. Kiek mokėjo - nežinau, tačiau išsiėmus leidimą per LGF atsisiųsti naują spyną manau įmanoma. Tiesiog reiks luktelėti, žinant jų apsukas.

Apie garantijas - galioja bendra tvarka - EU prekėms 2 metai. Išimtis bus, jei suteikiama neribota garantija. Na, o jei aš neteistus - tai tik į naudą šauliui :)

Last edit: nuo Egis.

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2017-04-02 22:24 #28615

Na glock team manau tau geriau atsakys, bet jei jis mates 10k suviu, tai tada spragseta turbut dar plius 100k+ kartu. Manau keista butu jei pakeistu, nes masinu kazkodel i naujas po 10m naudojimo nekeicia.
O ypac matomai cia spragseta be imitacinio sovinio, ko pasekoje dauziklio smugis eidavo tiesiai i ta sienele.

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2017-04-02 21:07 #28613

sveiki
kada nusiperki naują žaisliuką apima malonus jausmas ir nekantrumas jį kuo greičiau išbandyti. Na o kada tas geriausias draugas nuvilia ir neispėjęs gyvatė sulūžta apima neviltis ir pyktis. Tad norėčiau paklausti galbūt jau turėjusių panačią problemą.
GLOCK 17 prieš kokių 10 m. išloštas, laimingo šaulio, loterijoje po varžybų ir vėliau perpirktas. Išauta, na duok dieve 10000. Čia su užsimetimu. Spragsėta sausai ne taip ir mažai. Kreipiausi į LGF nuosprendis - nurašyk. Defensa - laukiu dar vis atsakymo.
gal ir kvaila viltis bet gal kreipiantis į GLOCK - pakeičia. (Leatherman peilį pirkta prieš 10 m. pakeitė).
Priedai: